SKU: DB320-SUZ1-K
In Stock Only 2 Left!
Calculate Shipping
1 x Front Floating Disc Brake Rotor with Black alloy centre (DB320-SUZ1)
1 x caliper extension bracket (TRS084)
Compatibility:
Direct replacement for the following models:
Features:
High carbon stainless steel hardened and tempered to ensure low pad and rotor wear characteristics
Suitable for left and right hand fitments
Dimensions:
Rotor Diameter: 320mm
Rotor Thickness: 4mm
Inner Diameter: 118mm
Bolt Centre: 134mm
Bolt Diameter: 6mm