SKU: DB320-YAMBU
In Stock Only 4 Left!
Calculate Shipping
Compatibility:
Direct replacement for the following models:
Yamaha
WR125 98-07
WR250 98-07
WR250F 03-16, 17-19, 20-23
WR450F 03-15, 16-18,19-23
YZ125 98-07, 08-16, 17-21
YZ250 98-07, 08-16, 17-21
YZ250F 01-06, 08-15, 16-23
YZ450F 01-06, 08-15, 16-23
Features:
  • Suitable for left and right hand fitments
Dimensions:
Rotor Diameter 320mm
Rotor Thickness 5mm
Inner Clearance 118mm
Bolt Centre 134mm
Bolt Diameter 6.4mm