SKU: DB320-YSBK
In Stock
Calculate Shipping
320mm Oversize Disc for Yamaha and Suzuki Motards
Suzuki
DRZ400E
DRZ400S
RM250
Yamaha
WR250F 03-12
WR450F 03-12
YZ250F 01-06
YZ450F 01-06
Dimensions:
Rotor Diameter 320mm
Rotor Thickness 4mm
Inner Clearance 118mm
Bolt Centre 134mm
Bolt Diameter 6.4mm
Installation:
Product Origin
(DB320-YSBK)
SKU DB320-YSBK
Brand stopp
Shipping Weight 1.3000kg
Shipping Width 0.320m
Shipping Height 0.040m
Shipping Length 0.320m
Shipping Cubic 0.004096000m3
Be The First To Review This Product!
Help other S3 Performance users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a product review
We Also Recommend
Black caliper extension bracket to suit 320mm disc for WR250, WR450 03-12 and YZ250F, YZ450F 01-06